Tone T4MN300H Preset Torque Wrench (Direct Set, Hold Type), 1/2 inch (12.7 mm) Drive Angle, Black, 300N·m
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
23
quantity
Product details
Category
  • Country of Origin: Japan
  • Drive: 12.7 sq
  • Number of Teeth: 20
  • Minimum Capacity: 40 Nm
  • Maximum capacity: 300 Nm